شایعات زیادی درباره سرنوشت بخش موبایل ال جی منتشر شده است. از فروش به سایر شرکت ها تا تعطیلی کلی. سرانجام سرنوشت این کسب وکار قرار است هفته آینده مشخص شود.

شایعات زیادی درباره سرنوشت بخش موبایل ال جی منتشر شده است. از فروش به سایر شرکت ها تا تعطیلی کلی. سرانجام سرنوشت این کسب وکار قرار است هفته آینده مشخص شود.

نوآوری کم در طراحی، سرمایه گذاری اشتباه، همه گیری کووید-۱۹ یا قیمت گذاری غلط یا ترکیبی از این عوامل باعث شده ال جی موبایل به وضعیت فعلی دچار شود. بخش موبایل ال جی پس از مدت ها ضرردهی متوالی حالا به پایان کار خود رسیده است. پیش از این خبرهایی در موردفروش این بخشبه خریداران احتمالی و یاتعطیلی کلیآن منتشر شده بود.

ال جی تنها شرکت موبایلی نیست که دچار بحران شده و در معرض ورشکستگی قرار دارد. گفته می شود سونی موبایل و اچ تی سی هم وضعیت مشابهی دارند. به هر حال به زودی تکلیف بخش موبایل ال جی مشخص خواهد شد. به گفتهاکانت توییتری FrontTron@ال جی روز دوشنبه ۱۵ فروردین ماه تصمیم خود را برای این بخش اعلام خواهد کرد. گفته می شود ۴۰۰۰ کارمند این بخش به بخش های دیگر ال جی منتقل خواهند شد و بیشتر بیانیه هفته آینده نیز در همین رابطه است.

به گفته این افشاکننده ال جی قول خواهد داد که به آپدیت و رفع مشکلات گوشی های فعلی خود ادامه دهد. با این حال این افشاکننده چندان در این زمینه خوش بین نیست و احتمال دارد حتی توسعه آپدیت ها برای گوشی های ال جی هم به کلی متوقف شود.

با این حال ال جی رسماً چیزی را در مورد بخش موبایل خود تأیید نکرده است و این گزارش هم قطعی نیست. اما بی شک حذف ال جی از بازار رقابتی به نفع مصرف کنندگان نخواهد بود. ال جی اخیراً روی یک گوشی رول شدنی کار می کرد که می توانست آینده خوبی داشته باشد. متأسفانه تمرکز بیشتر روی طراحی در گوشی ولوت و خلاقیت در گوشی وینگ هم نتوانست به کمک این شرکت بیاید. ال جی موبایل از اولین شرکت های تولیدکننده گوشی های اندروید بود. این شرکت اولین گوشی های با نمایشگر QHD، پردازنده دو هسته ای و طراحی ماژولار را در سری جی خود روانه بازار کرده بود. همچنین گوشی های سری V هم به امکانات فراوان فیلم برداری و بهترین کیفیت صدای خروجی هدفون در کل گوشی های بازار مشهور هستند.

گوگل روتوش سلفی را از حالت پیش‌فرض دوربین گوشی‌های جدید پیکسل حذف می‌کند

پشتیبانی گوشی IPhone 13 Pro از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز

لیست زمان راه اندازی برنامه های اپل در روسیه

بیوگرافی اندی رابین، خالق اندروید

HMS هواوی حالا سومین اکوسیستم بزرگ موبایل در جهان است

ویژگی‌های آیفون 13 اپل فاش شد؛ بریدگی کوچک‌تر، بازگشت حسگر تاچ آی‌دی

سرنوشت بخش موبایل ال‌جی هفته آینده مشخص خواهد شد

جی ,ال ,گوشی ,موبایل ,بخش ,های ,ال جی ,گوشی های ,بخش موبایل ,موبایل ال ,هفته آینده ,زیادی درباره سرنوشت ,شایعات زیادی درباره

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


بهترین سایت تبلیغات کالا مطالب اینترنتی wikipediaa کمک دیجیتال شرکت فنی و مهندسی آریو نمای پاسارگاد torkannini mohamadc آسمانم معرفی کالا فروشگاهی