هواوی اوایل سال گذشته میلادی ازسرویس های موبایل هواویبرای بازارهای جهانی رونمایی کرد. HMS هواوی با این که در زمان عرضه از مشکلات زیادی رنج می برد و بسیاری از نرم افزارهای مهم برای اجرا در گوشی های مجهز به آن با مشکلاتی رو به رو می شدند اما به مرور این مشکلات رفع شدند و HMS و فروشگاه برنامه های هواوی نیز غنی تر شدند.

هواوی اوایل سال گذشته میلادی ازسرویس های موبایل هواویبرای بازارهای جهانی رونمایی کرد. HMS هواوی با این که در زمان عرضه از مشکلات زیادی رنج می برد و بسیاری از نرم افزارهای مهم برای اجرا در گوشی های مجهز به آن با مشکلاتی رو به رو می شدند اما به مرور این مشکلات رفع شدند و HMS و فروشگاه برنامه های هواوی نیز غنی تر شدند.

هواوی اعلام کرده بود حتی پیش از بروز تحریم های ایالات متحده هم در حال توسعه سرویس موبایلی خود بوده اما تحریم های ایالات متحده و عدم دسترسی به سرویس های موبایل گوگل باعث شد روند توسعه HMS سرعت بسیار بیشتری بگیرد. این اتفاق که در سال 2019 افتاد باعث شد Huawei Mobile Service به یکی از مهم ترین بخش های شرکت هواوی تبدیل شود و حالا با 2.3 میلیون توسعه دهنده، به سومین ایستم در دنیای گوشی های هوشمند تبدیل شود.

هواوی در کنار تلاش برای توسعه و بهبود سرویس های موبایلی خود، تلاش کرد تا توسعه دهندگان را نیز به پلتفرم خود جذب کند و تا حدی زیادی نیز در این زمینه موفق بود.

هواوی در سال 2020 توانست رشد نسبتا قابل قبولی را نیز در درامد سالانه خود داشتهباشد اما زمانی که تحریم های ایالات متحده را نیز در نظر بگیریم، عملکرد هواوی در سال گذشته فوق العاده بوده است. سرویس های موبایلی هواوی نیز همان طور که اعلام کردیم به سومین ایستم نرم افزاری گوشی های هوشمند تبدیل شده است.

500 میلیون کاربر فعال، 2.3 میلیون توسعه دهنده و بیش از 120 هزار برنامه در HMS هواوی

طبق ادعای شرکت هواوی حدود 2.3 میلیون توسعه دهنده رسمی در این ایستم وجود دارند. نکته قابل توجه درباره تعداد توسعه دهندگان این است که بخش عظیمی از آن ها چینی هستند و تنها 300 هزار توسعه دهنده در خارج از کشور چین فعالیت دارند. این تعداد توسعه دهنده بیش از 120 هزار برنامه برای این ایستم در حال رشد به وجود آورده اند که باز هم تعداد زیادی از آن ها برنامه های چینی هستند که با توجه به تعداد بالای توسعه دهندگان چینی، منطقی به نظر می رسد.

اطلاعات منتشر شده توسط هواوی نشان می دهد تا ماه دسامبر سال میلادی گذشته بیش از 500 میلیون کاربر فعال از بیش از 170 کشور از سرویس های موبایل هواوی استفاده کرده اند. این شرکت چینی برنامه های بسیار بزرگی برای آینده HMS و سیستم عامل اختصاصی خود یعنی هارمونی دارد که در ماه های آینده رسما عرضه خواهد شد.

هواوی می خواهد دیگر شرکت های تولیدکننده تلفن همراه نیز از سرویس های موبایل هواوی و هارمونی استفاده کنند. این شرکت همچنین نسخه ای از HMS را برای خودروها توسعه داده که در خودروهای شرکت چینی BYD ومرسدس بنزمورد استفاده قرار خواهد گرفت.

گوگل روتوش سلفی را از حالت پیش‌فرض دوربین گوشی‌های جدید پیکسل حذف می‌کند

پشتیبانی گوشی IPhone 13 Pro از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز

لیست زمان راه اندازی برنامه های اپل در روسیه

بیوگرافی اندی رابین، خالق اندروید

HMS هواوی حالا سومین اکوسیستم بزرگ موبایل در جهان است

ویژگی‌های آیفون 13 اپل فاش شد؛ بریدگی کوچک‌تر، بازگشت حسگر تاچ آی‌دی

سرنوشت بخش موبایل ال‌جی هفته آینده مشخص خواهد شد

های ,هواوی ,توسعه ,hms ,نیز ,برنامه ,سرویس های ,که در ,های موبایل ,بیش از ,گوشی های ,میلیون توسعه دهنده ,بازارهای جهانی رونمایی ,هواویبرای بازارهای جهانی ,موبایل هواویبرای بازارهای

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


22720325 سوپرامریکایی google play بهترين وبلاگ جهان دانلود رایگان filmmaker کمربند بدون سگک مطالب اینترنتی سایت سرگرمی تودرتو | کسب درآمد بالا | tudartu 67 درجه کسب درآمد از اینترنت