گوگل روتوش سلفی را از حالت پیش فرض دوربین گوشی های جدید پیکسل حذف می کندتحقیقات نشان داده است که اعمال روتوش خودکار در حالت پیش فرض دوربین سلفی ممکن است تأثیر منفی بر سلامت روان کاربران بگذارد.

گوگل روتوش سلفی را از حالت پیش فرض دوربین گوشی های جدید پیکسل حذف می کند

تحقیقات نشان داده است که اعمال روتوش خودکار در حالت پیش فرض دوربین سلفی ممکن است تأثیر منفی بر سلامت روان کاربران بگذارد.

در جدیدترینگوشی های پیکسل،گوگلویژگی روتوش سلفی را از حالت پیش فرض دوربین حذف می کند. گفته می شود اقدام اخیر گوگل برای کاهش اثر منفی استانداردهای غیرطبیعی زیبایی روی کاربرانش است. اعمال تغییرات جدید از گوشی های پیکسل4aو4a 5Gو5آغاز و اعمال روتوش در عکس سلفی به انتخاب کاربران انجام می شود.

سال گذشته،ایساک رینولدز، مدیر ارشد محصولات دوربین های پیکسل، در گفت وگو با ورج درباره ی نحوه ی کار تیمش روی قابلیت فیلترها و روتوش صورت توضیحاتی داد. او عنوان کرد که این تیم برای یافتن بهترین کیفیت روتوش دوربین های پیکسل، با عکاسان مراسم ازدواج همکاری می کنند.

یادآوری می شود کاربران به انتخاب خودشان می توانند از فیلترها استفاده کنند. تغییرات اخیر با به روزرسانی جدید دراختیار کاربران قرار می گیرد و با آی و برچسب هایی درباره ی دلیل اعمال نوع ویرایش روتوش به کاربر اطلاع رسانی می کند. همچنین، اپلیکیشن دوربین نوع ویرایش مانند بافت پوست و رنگ زیر چشم و روشنایی چشم را کاربر نشان می دهد و درصورت تأیید او، این تغییرات اعمال می شوند؛ پس مانند گذشته، روتوش به صورت خودکار اعمال نخواهد شد.

مقاله های مرتبط:

  • مذاکره گوگل با عکاسان مراسم ازدواج برای ارتقای ویژگی روتوش چهره با دوربین پیکسل 4
  • پیکسل 5 و پیکسل 4a 5G گوگل رونمایی شدند

به گفته ی گوگل، این شرکت در گفت وگو با کارشناسان سلامت روان به این موضوع پی برده است که درصورت ناآگاهی افراد از اعمال فیلتر، تأثیر منفی روی سلامت روانشان گذاشته می شود. سازنده ی گوشی های پیکسل اعلام کرد که تغییرات جدید در به روزرسانی برای ایجاد شفافیت و نشان دادن چهره ی واقعی کاربران اعمال می شود. اهالی مانتین ویو درباره ی ویژگی جدید توضیح دادند:

فیلترهای پیش فرض می توانند مخفیانه استانداردهای زیبایی برای افراد ایجاد کنند و آن ها چهره ی واقعی شان را با این استانداردها مقایسه می کنند.

به روزرسانی جدید تغییرات جزئی در عملکرد اپلیکیشن دوربین گوشی های گوگل ایجاد می کند و البته ممانعتی در استفاده از فیلترها ایجاد نمی کند. به عبارت دیگر، کاربران می توانند کنترل بیشتری در گرفتن سلفی داشته باشند و به انتخاب خودشان فیلترهای مدنظر را اعمال کنند یا از چهره ی واقعی شان سلفی بگیرند. همچنین در به روزرسانی جدید، به جای استفاده از عبارت فیلترهای زیبایی، گزینه های روتوش صورت را با استفاده از آی و برچسب نشان می دهد. پس از انتخاب هر گزینه ی روتوش نیز، درباره ی تغییر تصویر توضیحاتی داده می شود.

اعمال روتوش دوربین سلفی در گوشی پیکسل به انتخاب کاربر

اخیرا بحث ها درباره ی تأثیر منفی فناوری روی سلامت روان افراد شدت گرفته است. پیشرفت فناوری و توسعه ی شبکه های ارتباطی و اجتماعی از برخی جنبه ها کاربردی است؛ اما تعدادی از کاربران عکس های بی عیب و نقص و به اصطلاح مطابق با <<استانداردهای زیبایی امروزی>> از خودشان منتشر می کنند که دید افراد را به مفهوم زیبایی تغییر داده است و کاربران دیگری نیز تحت تأثیر آن ها سعی می کنند چهره ای متفاوت از خودشان را در این شبکه ها به اشتراک بگذارند.

با افزایش انتقادها از شبکه های اجتماعی مبنی بر عامل افزایش افسردگی و تشویش کاربران، پلتفرم هایی مانندفیسبوکو اینستاگرام سعی کردند با ایجاد تغییراتی مانند پنهان کردن لایک پست ها، به تقویت سلامت روان کاربرانشان کمک کنند. غول های فناوری دیگر مانند گوگل واپلنیز ابزارهای نظارت بر مدت زمان استفاده از گوشی عرضه کرده اند تا کاربران از میزان استفاده شان از فضای مجازی آگاه شوند. مشخص نیست که روتوش سلفی از حالت پیش فرض مدل های دیگر پیکسل و اپلیکیشن های دوربین سایر گوشی ها حذف شود یا خیر و به نظر نمی رسد این ویژگی بهسخت افزارجدید دوربین گوشی های پیکسل اخیر متصل باشد.

گوگل روتوش سلفی را از حالت پیش‌فرض دوربین گوشی‌های جدید پیکسل حذف می‌کند

پشتیبانی گوشی IPhone 13 Pro از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز

لیست زمان راه اندازی برنامه های اپل در روسیه

بیوگرافی اندی رابین، خالق اندروید

HMS هواوی حالا سومین اکوسیستم بزرگ موبایل در جهان است

ویژگی‌های آیفون 13 اپل فاش شد؛ بریدگی کوچک‌تر، بازگشت حسگر تاچ آی‌دی

سرنوشت بخش موبایل ال‌جی هفته آینده مشخص خواهد شد

های ,ی ,روتوش ,دوربین ,کاربران ,اعمال ,می شود ,پیش فرض ,سلامت روان ,درباره ی ,گوشی های ,عکاسان مراسم ازدواج ,روان کاربران بگذارد ,اعمال روتوش خودکار

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


Loren's collection Donald's blog مطالب اینترنتی meli-kaw.blog مطالب اینترنتی راهنما طراحی شهر رایگان سایت جدید پاپ موزیک آموزش کسب درآمد از اینترنت کاملا واقعی handsfree-etymotic-kerman